על המרפאה

ד”ר מיכאל טולצ’ינסקי וד”ר חן לויט בורוכוביץ – מומחים ליישור שיניים

אנו חיים בעולם בו המראה שלנו חשוב וקובע לנו ולסביבה. כולנו במידה זו או אחרת משקיעים מאמצים ושיפורים כדי להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר. חיוך יפה הוא בעצם כרטיס הביקור החברתי שלנו. כיום, עם התפתחות רפואת השיניים, ניתן לשפר כל חיוך וכל אחד יכול להגשים חלום ולזכות בחיוך שתמיד רצה.

לאחר בדיקה יסודית ניתן לבחור את הדרך הנכונה והמתאימה ביותר לכל אחד כדי ליישר את שיניו. אין הגבלה לגיל בו ניתן ליישר שיניים אך הדרך יכולה להיות שונה.

את הטיפול ניתן לבצע במספר דרכים ועם מכשור שונה. מכשור קבוע או נשלף , פנימי או חיצוני ,מוכן מראש או מיוצר אישית בטכנולוגיות מתקדמות.

המכשור הוא חשוב אך מיומנותו והכשרתו של הרופא חשובים אף יותר. במרפאתנו שני מומחים ליישור שיניים, ד”ר טולצ’ינסקי וד”ר חן לויט בורוכוביץ. מומחה ליישור שיניים הוא בוגר תכנית התמחות מוכרת אשר נבחן ואושר על ידי משרד הבריאות, והוא בעל רישיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מקצועיות, ניסיון, חדשנות, יסודיות והשקעה הם המדריכים אותנו בעבודה. שילוב של אלה עם רצון טוב ואווירה נעימה מובילים לחיוך המושלם.

אורתודונטיה זהו תחום ברפואת שיניים שמשלב רפואה, טכנולוגיה מתקדמת ואומנות וזה מה שהופך את עבודתנו למרתקת כל כך.

אתם מוזמנים לבקר באתר ולאסוף את המידע בו אתם מעוניינים כך כשתגיעו לביקור במרפאתנו תוכלו לשאול שאלות מעמיקות יותר בנוגע לטיפול בו אתם מעוניינים.

ביקור נעים.

אודות ד”ר מיכאל טולצ’ינסקי

ד”ר טולצ’ינסקי הינו מומחה ליישור שיניים

ד”ר מיכאל טולצ’ינסקי סיים לימודי רפואת שיניים בשנת 1990 ותוכנית בינלאומית ליישור שיניים באוניברסיטת ת”א בשנת 1996 והינו בעל תואר מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מומחה ליישור שיניים ולסתות (אורתודונט) בישראל הינו רופא שיניים בעל רישיון עבודה תקף שלמד בתכנית התמחות בארץ או בחו”ל במוסד המוכר על ידי המועצה המדעית של ההסתדרות לרפואת שיניים ועבר את בחינות ההתמחות מטעם משרד הבריאות. לכל מומחה ישנה תעודה המעידה על היותו מומחה וכן מספר רישיון מומחה. למרות שכל רופא שיניים, שאינו מומחה, רשאי לעסוק באורתודונטיה, הוא אינו רשאי (על פי חוק) לכנות עצמו אורתודונט, רופא ליישור שיניים או כל דבר דומה שיש בו כדי להטעות את הציבור.

ד”ר טולצ’ינסקי מתמקצע בכל השיטות האסתטיות והמתקדמות ביותר, סמכים אישיים ממוחשבים וקשתיות שקופות. כמו כן, השתלם במהלך שהיה של שנתיים בלונדון באורתודנטיה לינגואלית אצל ד”ר Didier Fillion, מבכירי המורים בתחום, ובטיפול הכולל אורתודונטיה וכירורגיה של הלסתות במחלקה לאורתודנטיה ב-Eastman Dental Institute.

ד”ר טולצ’ינסקי היה מדריך קליני במחלקה לשיקום באוניברסיטת ת”א, והודות לניסיונו בשיקום עוסק בטיפולים מורכבים המשלבים הכנה אורתודונטית לצורך שיקום הפה לקבלת תוצאה אסתטית משופרת.

ד”ר טולצ’ינסקי מדריך בכיר בהתמחות באורתודונטיה בבית חולים תל השומר.

המרפאה עוסקת אך ורק ביישור שיניים ובכך מושקעים כל המאמצים, השתלמויות והכשרת הצוות. אנו שואפים להתרכז בתחום אחד ולא להתפזר על גבי מספר תחומים ברפואת שיניים על מנת להפיק את המיטב וכדי שאתם תוכלו ליהנות מפירות מאמצינו.